Ритуал за прекъсване на енергийно - сексуални връзки на 19 лунен ден.
Това са стъпките за ритуала:
- цялостно изкъпване на тялото
- обличане на бяла дреха
- Запалване на свещ, за предпочитане бяла, обстановката трябва да е спокойна, вие да сте сигурна и спокойна и да имате пълно доверие в ритуала. Ако се съмнявате и подозирате неговата лечебна сила, то не се захващайте докато не усетите пълно доверие и решителност!
- Отправяте молба към Висшите сили за защита: "Моля за пълна защита, сигурност и безопасност, докато провеждам ритуала по прекратяване на енергийно-сексуалната ми връзка с....(имената)".
-- Представяте си, че сте обвита от бяла или златиста светлина.
- Представяте си човека, с когото искате да скъсате връзката, че стои пред вас. Ако не можете да си го представите визуално - казвате си, че пред вас стои "еди кой си"
- Визуализирате тънка сребърна нишка, която ви свързва долната част на корема - точката Дан Тиен на два пръста под пъпа.
- Може да започнете да развивате нишката от вашия корем обратно на часовниковата стрелка и деликатно да я изтегляте. Когато интуитивно усетите, че повече няма какво да развивате - спирате. Ако не усетите потребност от ритуала с "развиването" може само да си представите опънатата вече нишка, която ви свързва.
- Концентрирате се върху нишката между двама ви (с или без размотаване, това няма значение, прави се по избор); Изпъвате дланта и пръстите си, т.е. Пръстите да са разгънати и хубаво опънати нагоре, плътно прилепени един до друг - с китката имитирате меч, все едно самата ви китка, длан и пръсти са се превърнали в метален меч, с който замахвате ТРИ ПЪТИ силно, решително и отривисто и прерязвате тази сребърна нишка.
- Тогава казвате на глас или мислено: "Нишката с "еди кой си" е прекъсната завинаги, запечатвам енергийния канал между двама ни с любов. Сега и двамата сме свободни, независими и щастливи личности."
- ВАЖНО: тук му е мястото ако имате с този човек някакви обиди и тежки преживявания да му простите! Кажете: "Прощавам ти за всичко, което си ми причинил. Или което аз съм ти причинила. Благодаря ти за всичко, както за доброто, така и за лошото, защото това ме направи по-силна и ми помогна да усвоя своите житейски уроци. БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ! ИЗПРАЩАМ ТИ ЛЮБОВ И БЛАГОДАРНОСТ"
- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да кажете горните думи и да му простите, за да може ВИЕ САМАТА ДА СЕ ОСВОБОДИТЕ. Прошката ви освобождава и лекува вас, тя не омаловажава неговите постъпки, колкото и тежки да са те. Затова много хора не искат да дават прошка, защото мислят, че ще "му се размине". Не се притеснявайте, има по-висши инстанции, които се грижат за това. Дори и да не знаете КАК ТОЧНО СЕ ПРОЩАВА, защото с този довод най-често сме се сблъсквали, тогава пак кажете "Прощавам ти" или "МОЛЯ ГОСПОД И ВИСШИТЕ ДОБРИ СИЛИ ДА МЕ НАУЧАТ И ДА МИ ПОМОГНАТ ДА ПРОСТЯ НА този човек!"
-ВАЖНО: Този ритуал може да се извърши с всеки, с когото сте била поне 1 път за последните 7 години. Ако не му знаете или не си спомняте името (и това се случва), тогава го описвате по някакъв начин, за да сте сигурна, че чрез описанието сте "извикала" точно неговото енергийно тяло.
- В един ден може да проведете няколко такива ритуала с различни мъже, т.е., след като приключите с единия, веднага започвате другия. Това не омаловажава ритуала, напротив дори ще усетите по-голяма сила и увереност.
- РИТУАЛЪТ СЕ ПРАВИ КОЛКОТО ПЪТИ УСЕТИТЕ ТАЗИ НЕОБХОДИМОСТ. С даден човек може да се наложи да го правите повече от 2 -3 пъти, зависи от случая. Изпълнява се на 19 лунен ден.
- Ако се случи с този човек отново да имате сексуален контакт дори само веднъж, бегло и бързо, то тази връзка пак се възстановява. Тогава ритуалът пак се прави.
- Можете да го правите колкото пъти пожелаете, с това няма на никого да навредите - дори напротив! Ще се убедите сами!