✦   Imperatrice   ✦

Подредби. Ритуали. Послания.

Място за хора, които усещат повече.

 

 

Преди години вярвах, че хората търсят Таро, за да научат бъдещето. След хиляди разговори, подредби и истории разбрах нещо съвсем различно. Повечето хора не идват заради бъдещето. Те идват заради един въпрос, който не им дава покой. Заради човек, който не излиза от мислите им. Заради решение, което отлагат. Заради усещането, че животът ги води нанякъде, а те все още не могат да видят накъде.

Понякога една подредба се оказва началото на разговор, който е трябвало да се случи много отдавна. Понякога един въпрос променя посоката на цяла година. А понякога отговорът идва от място, от което най-малко сме очаквали.

Затова продължавам да приемам въпроси, индивидуални писмени подредби и лични консултации за хората, които търсят не общи прогнози, а отговор за собствената си история.

Преди няколко месеца една жена седеше в колата си пред болницата и не можеше да събере сили да влезе. Прегледът беше рутинен. Лекарят вече ѝ беше казал, че всичко изглежда добре. Близките ѝ също се опитваха да я успокоят. Въпреки това ръката ѝ стоеше върху дръжката на вратата, а минутите минаваха една след друга. Ако някой я беше попитал какво точно се случва, вероятно нямаше да може да отговори. Не я болеше. Не беше получила лоша новина. Не се случваше нищо страшно. Страшното се беше случило много по-рано. Толкова отдавна, че животът вече беше продължил напред. Само една част от нея беше останала там, в онзи ден, когато за първи път беше разбрала колко бързо всичко може да се промени.

Мислех си за тази жена дълго след това. Не защото историята ѝ е необичайна. Напротив. Защото около нас има хиляди подобни истории. Човек преживява загуба и след това започва да се страхува да обича. Преживява предателство и започва да се страхува да вярва. Преживява период без пари и години по-късно продължава да живее така, сякаш утре ще остане без нищо. Събитието е приключило, животът е продължил, но нещо невидимо е останало да живее редом с него и да участва във всяко следващо решение.

Точно това ме кара от години да се връщам към темата за страха. Не защото е лесна за разбиране. Не защото има готови рецепти. А защото съм виждала как един страх може да промени повече човешки решения от всяка външна пречка. Виждала съм хора да се отказват от любов, от работа, от мечти и от възможности не когато животът е затворил пътя пред тях, а когато страхът ги е убедил, че няма смисъл дори да тръгват по него.

Страхът не се ражда с нас

Ако някога сте наблюдавали малко дете, което тепърва се учи да ходи, вероятно сте забелязали нещо любопитно. То се изправя несигурно на краката си, прави една крачка, после втора, залита и пада. След това се разплаква за минута или две, изправя се отново и прави нов опит. Пада още веднъж. После още веднъж. И още веднъж. Нито за миг обаче не му хрумва мисълта, че може би ходенето не е за него. Не си казва, че няма талант. Не започва да сравнява себе си с другите деца. Не решава, че щом е паднало няколко пъти, трябва да се откаже завинаги. То просто става и опитва отново.

Щастието – вътрешна алхимия или дар от съдбата?

През годините пред мен са сядали стотици хора. Някои пристигаха с уверената походка на хора, които са свикнали да получават онова, което искат от живота. Други носеха умората на дълги битки, за които никой около тях дори не подозираше. Имаше хора, които разказваха за успехите си, за новите си домове, за пътуванията, за любовите, които най-после са намерили, и за мечтите, които са успели да превърнат в реалност. Имаше и такива, които идваха с наведени рамене и поглед, в който още живееха загуби, разочарования и въпроси без отговор. На пръв поглед между тях нямаше почти нищо общо. Живееха в различни градове, имаха различни професии, различни съдби и различни истории. И все пак, колкото повече ги слушах, толкова по-често започвах да чувам едни и същи думи, изречени по различен начин.

Едни вярваха, че ще бъдат щастливи, когато намерят любовта, която търсят. Други бяха убедени, че им липсва единствено финансова сигурност. Трети чакаха децата им да пораснат, четвърти да сменят работата си, пети да се преместят в друг град или друга държава. Почти всички говореха за бъдещето така, сякаш там някъде ги чака животът, който заслужават. Слушах ги и понякога си мислех колко странно е, че хората могат да вървят по напълно различни пътища, а да преследват една и съща невидима цел.

С времето започнах да забелязвам нещо още по-любопитно. Някои от онези, които бяха получили всичко, за което някога са мечтали, продължаваха да изглеждат така, сякаш все още търсят нещо. В същото време срещах хора, които бяха изгубили повече, отколкото мнозина биха понесли, и въпреки това носеха в себе си спокойствие, което не можеше да бъде купено, подарено или научено от книга. Тази разлика започна да ме занимава все повече. Как е възможно един човек да има почти всичко и пак да живее с усещането, че не му достига най-важното, а друг да продължава напред с усмивка, въпреки че животът многократно е променял плановете му?

Купуваш си нещо хубаво и веднага го прибираш в гардероба — за по-специален повод. Минават месеци, а специалният повод все не идва. Слагаш настрана любимата чаша, за да не се счупи, и пиеш от другата, ежедневната. Обещаваш си онова пътуване за догодина, после за по-догодина. Все има по-важно нещо, което трябва да се свърши първо.

Така живеят повечето хора, без изобщо да го забелязват. Първо задачите, първо другите, първо сметките, първо работата. А онова, което си искал за себе си, чака някъде най-отзад в списъка и търпеливо отлага реда си. Не защото не го искаш. А защото винаги изниква още нещо, което изглежда по-спешно.

И ето че един ден се сещаш за дрехата, която така и не облече. За разговора, който все отлагаше. За мечтата, която някога беше съвсем ясна, а сега е станала бледа и далечна. Усещаш, че времето тече по-бързо, отколкото предполагаш, и че онзи идеален момент, който чакаш, някак не пристига сам.

Има голяма вероятност точно сега да носиш в себе си нещо такова. Едно желание, една промяна, една почивка, които постоянно местиш за после. И някъде вътре вече знаеш кое е то — мисълта мина през ума ти още докато четеше тези редове.

 

Лятото... ах, това странно същество, което не просто топли кожата ни, а разбърква вътрешния ни свят. То не гори – то разцъфва. Понякога като отдавна чакано завръщане, друг път – с аромата на жасмин, със сол по кожата и с онова необяснимо усещане, че нещо ново се задава, но още не можеш да му дадеш име.

Има лета, които отминават като обикновен сезон. Има и такива, които остават в паметта ни години наред, защото точно тогава сме срещнали човек, който е променил живота ни, взели сме решение, което е обърнало посоката ни, или сме намерили смелост да затворим глава, която отдавна е трябвало да приключи. Понякога промяната идва с един разговор на неочаквано място. Понякога с пътуване. Понякога с едно съвсем обикновено утро, в което изведнъж разбираш, че вече не си същият човек, който си бил преди няколко месеца.

Когато дните станат по-дълги, а вечерите започнат да носят особеното спокойствие на топлия въздух и далечните светлини, нещо вътре в нас също започва да се променя. Старите мисли изплуват на повърхността. Някои мечти отново напомнят за себе си. Неща, които дълго сме отлагали, започват да искат внимание. А бъдещето, което доскоро е изглеждало далечно и неясно, постепенно започва да придобива очертания.

Точно в такъв момент си и ти сега.

 

Понякога обидата не си тръгва, дори когато сме убедени, че всичко е останало в миналото. Тя се скрива зад усмивките, зад ежедневните грижи и зад годините, които са минали. И все пак продължава да влияе на решенията ни, на отношенията ни и на начина, по който гледаме на себе си и на света.

Тази подредба е създадена, за да ти помогне да откриеш каква обида все още носиш в себе си, защо тя продължава да държи част от енергията ти заключена и какво може да се промени, когато най-после я освободиш. Избери варианта, който привлича вниманието ти най-силно. Не анализирай прекалено. Позволи на интуицията да те отведе там, където душата ти има нужда да надникне точно сега.

Преди да продължиш към избора, отдели време да прочетеш статията „Как нашите обиди влияят на здравето ни“. Понякога една стара болка продължава да живее в нас много по-дълго, отколкото предполагаме, и оставя следи там, където най-малко очакваме.

Докато подготвях тази подредба, често си мислех за посланията на Оракул „Трите луни“. Тази колода говори за скритите емоции, за онова, което пазим дълбоко в себе си, и за моментите, в които трябва да се изправим срещу собствените си сенки, за да продължим напред по-леки и по-свободни.

Преди да започнеш да четеш, искам да ти разкажа за една колода, която често ми напомня колко дълбоки могат да бъдат човешките рани. „Оракул Мистерията на любовта“ не говори само за любовта между двама души. Той говори за разочарованията, неизказаните думи, старите обещания и белезите, които понякога остават в сърцето години наред. Докато подготвях този материал, неведнъж си спомнях за посланията на тази колода, защото тя постоянно ни напомня, че най-големите битки често се водят не с другите, а със спомените, които носим в себе си.

Преди много години срещнах една възрастна жена, която изглеждаше така, сякаш носи на раменете си цял един живот. Не беше болна по начина, по който лекарите описват болестите. Не куцаше, не кашляше, не се оплакваше непрекъснато от здравето си. И все пак нещо в нея изглеждаше уморено. Очите ѝ бяха красиви, но сякаш отдавна бяха престанали да очакват нещо добро от света. Усмихваше се учтиво, говореше спокойно, но когато разговорът случайно се насочи към миналото, в гласа ѝ се появяваше едва доловима сянка.

Тя започна да ми разказва за живота си. За любовите, които са дошли и са си отишли. За приятелствата, които времето е разпиляло. За хората, които е обичала и на които е вярвала. И докато слушах историята ѝ, постепенно започнах да забелязвам нещо странно. Независимо за кой период от живота си говореше, винаги се връщаше към няколко конкретни момента. Не към най-щастливите. Не към най-важните. А към онези, в които се беше почувствала наранена.

Спомняше си думите така ясно, сякаш още звучаха някъде около нея. Помнеше погледите, които са я накарали да се почувства малка, помнеше мълчанията, които са болели повече от всяка изречена обида, и помнеше предателствата, които някога бяха разтърсили целия ѝ свят. Годините бяха минали, хората бяха остарели, някои вече бяха поели по своя път, но спомените оставаха непроменени. Докато говореше, в гласа ѝ нямаше обвинение и нямаше желание да съди когото и да било. Имаше само тихата умора на човек, който твърде дълго е носил нещо тежко в себе си. После се усмихна леко, погледна през прозореца към улицата и каза: „Знаеш ли, дълго вярвах, че времето лекува всичко. После разбрах, че времето лекува само онова, което сме готови да пуснем.“

Пътят ме беше отвел дълбоко в сърцето на храма. След дълги коридори, покрити с древни символи, и след множество врати, зад които се криеха забравени истории, най-сетне достигнах до една малка зала, осветена от златистата светлина на факли. Въздухът беше неподвижен, сякаш времето бе спряло преди хиляди години и оттогава никой не бе нарушавал покоя му.

В центъра на залата стоеше каменен олтар. Върху него лежеше огромен свитък, чиито краища бяха украсени със знаци, които не можех да разчета. Отначало ми се стори, че е обикновен древен ръкопис, останал тук от времето на жреците. Но когато пристъпих по-близо, забелязах нещо странно. Свитъкът не беше изпълнен с един и същ текст.

Сякаш се променяше.

Сякаш за всеки човек показваше различни думи.

Тогава разбрах легендата, която старите пазители на храма шепнели помежду си. Разказвали, че всеки човек носи в сърцето си собствен свитък. На него са записани надеждите, страховете, уроците, дарбите и истините, които душата му трябва да открие по своя път. Повечето хора никога не успяват да го прочетат. Други чуват само откъси от него в сънищата си. Но понякога, когато времето е дошло, свитъкът сам избира да се разкрие.

Всичко започна в един горещ следобед, когато пустинният вятър носеше по въздуха ситен пясък и превръщаше хоризонта в трептяща златна мараня. Бях стоял дълго сред камъните и руините, наблюдавайки как слънцето бавно се спуска към западния край на небето, когато за първи път усетих странното чувство, че Египет не е място, което човек посещава. Египет е място, което те повиква. Няма значение колко книги си прочел, колко легенди си чул или колко снимки си разгледал. Истинският Египет започва едва когато нещо в теб откликне на този зов и направи първата крачка към него.

Тогава още не знаех накъде ще ме отведе този път. Не знаех, че зад величествените храмове се крият истории, които никога не са били записани върху папируси. Не знаех, че зад образите на боговете се крият въпроси, които хората си задават и днес. Не знаех, че сред пясъците на една отдавна изчезнала цивилизация ще открия не толкова миналото на света, колкото отражения на собственото си настояще. Но още в онзи миг усещах, че пред мен стои нещо много по-голямо от обикновено пътешествие.

С напредването на вечерта сенките започнаха да се удължават, а древните камъни сякаш оживяваха под меката светлина на залеза. Колкото повече гледах към тях, толкова по-силно ме обземаше чувството, че времето тук тече по различен начин. Вековете не бяха изчезнали. Те просто бяха наслоени един върху друг като пластове пясък, под които все още дишаха спомени за царе, жреци, богове и обикновени хора, живели със същите страхове, надежди, любови и съмнения, които познаваме и днес.

И така направих първата крачка. Не към някоя конкретна пирамида или храм, а към една история, която постепенно започна да се разгръща пред мен. История за реда и хаоса, за живота и смъртта, за сърцето и неговите тайни, за невидимите закони, които според древните египтяни управляват не само света на хората, но и самата Вселена. С всяка следваща крачка усещах как границата между легендата и реалността става все по-неясна, а пътят ме води все по-надълбоко към загадки, които не търсят лесни отговори.

Ако и ти чуеш този шепот сред пясъците и решиш да тръгнеш след него, не очаквай просто разказ за една древна цивилизация. Очаквай врати, които се отварят една след друга, коридори, които водят към неочаквани места, и срещи с идеи, оцелели хиляди години. Защото някъде отвъд пирамидите, отвъд митовете и отвъд историята съществува един друг Египет. Египет на тайните, които никога не са преставали да чакат своите откриватели.

Понякога душата избира врата много преди разумът да е решил накъде да тръгне. Така било и във Висящите градини на Семирамида. Разказвали, че сред водопадите, цветята и сенките на древните дървета имало седем тераси, а всяка от тях разкривала различна част от човека. Една показвала какво носиш дълбоко в себе си. Друга разкривала какво те спира. Трета пазела дарбата, с която си дошъл на този свят. А най-високата тераса криела отговора на въпроса накъде те води съдбата оттук нататък.

Легендите разказват, че никой не стигал случайно до своята тераса в Градините на Семирамида. Душата винаги разпознавала мястото, на което я чака нейният урок, благословия или тайна. Разгледай внимателно четирите пътеки и избери тази, която усещаш най-близка до себе си днес. Ако искаш първо да надникнеш в легендите и тайните на самите градини, прочети статията тук:

Висящите градини на Семирамида – изгубеното чудо и тайните на древната магия.

 

След това избери. Защото понякога една привидно случайна врата води точно там, където душата отдавна се опитва да стигне.

Сред Седемте чудеса на древния свят има едно, което сякаш никога не е принадлежало напълно на историята. Пирамидите можем да докоснем. За Колоса можем да четем. За фара на Александрия можем да проследим свидетелства. Но когато стане дума за Висящите градини на Семирамида, всичко започва да прилича повече на спомен, отколкото на факт. Те стоят някъде между легендата и реалността, между онова, което е било, и онова, което хората отчаяно са искали да съществува.

Представете си Вавилон в разгара на неговото величие. Горещината трепти над каменните улици. Пясъкът се носи по вятъра като златен дим. Отвъд градските стени пустинята се разлива до хоризонта като безкрайно море от прах и светлина. И точно там, където човек би очаквал само камък, жега и безмилостно слънце, се издига нещо невъзможно. Планина от зеленина. Каскади от вода. Дървета, чиито клони се губят сред облаците. Цветя, чиито аромати се носят толкова далеч, че пътниците започват да ги усещат още преди да видят самите градини.

Но най-странното не било тяхната красота. Най-странното било усещането, че градините са живи.

Древните разказвали, че когато човек прекрачи първата тераса, въздухът се променял. Шумът на града оставал някъде зад него. Сякаш светът на хората започвал да избледнява, а друг, по-стар свят, започвал да се разгръща между листата и водата. Разказвали, че всяко дърво било посадено под определена звезда и че жреците внимателно избирали нощта, в която корените да докоснат земята. Не защото били градинари, а защото вярвали, че небето оставя отпечатък върху всичко живо. Палмите носели силата на живота и плодородието, кипарисите пазели от тъмни влияния, наровете били символ на безсмъртието, а розите били посветени на любовта и тайните желания на сърцето.

Така градината постепенно престанала да бъде просто градина. Тя се превърнала в огромен жив амулет. Всяко листо било част от заклинание. Всеки корен пазел древно знание. Всяка алея водела не само към следващата тераса, но и към следващото ниво на посвещение. Онези, които се разхождали там, не идвали само за прохлада или красота. Идвали да чуят отговори. Да потърсят знак. Да оставят тревогите си на вятъра и да се вслушат в шепота на боговете.

Прекрасни хора,

Понякога получавам въпроси защо под някои мои подредби има възможност за дарение.

Всяка подредба, всеки тест, всяка статия и всяко послание, което четете тук, са родени от време. От часове писане. От мислене. От създаване. От онези тихи нощи, в които подреждам думи, символи и истории, за да стигнат до вас. Понякога денят ми свършва тогава, когато за други тепърва започва.

Защото времето е най-ценният ресурс, с който разполагаме. Когато някой подкрепи труда ми, той ми помага да отделя повече от това време за създаване на нови подредби, тестове, статии и съдържание за всички вас.

Дарението не е задължение. Никой не е длъжен да оставя нищо. Но е един от начините да покажете, че оценявате труда, който стои зад написаното.

✦   ✦   ✦

Преди да тръгнеш нататък, спри за миг.

Пред теб има дванадесет пътя и всеки от тях води към различен свят. Някъде далеч зад звездите светят прозорците на древен град. Над облаците плават острови, които никога не остават на едно място. В морските дълбини някой пази спомени, които отдавна би трябвало да са забравени. Сред древни гори старите дървета още шепнат имената на онези, които са се изгубили и отново са намерили себе си. А някъде отвъд всичко познато последните магьосници все още чакат пътешественици, готови да чуят истината за собствения си път.

Няма карта, която да ти покаже накъде да поемеш. Няма правилен избор и няма грешна врата. Старите легенди разказват, че когато душата застане пред своето място, тя го разпознава мигновено. Понякога като топлина. Понякога като любопитство. Понякога като онова необяснимо чувство, че вече си бил там, макар да знаеш, че е невъзможно.

Затова не бързай. Разгледай внимателно световете. Позволи на погледа си да се разходи между тях. Някъде един от тях ще се задържи в съзнанието ти малко по-дълго от останалите. Някъде ще почувстваш леко дръпване, сякаш невидима нишка се опитва да привлече вниманието ти. Именно там започва историята.

Когато си готов, избери своя свят и прекрачи прага.

✦   imperatrice.eu   ✦

Какви мои дарби
мога да развия?

Понякога човек цял живот носи в себе си дарба, без изобщо да я разпознае като такава. Защото очаква дарбите да изглеждат като чудо. Да са нещо ярко, очевидно и различно от всички останали. А истината е, че повечето дарби се крият точно в онова, което правиш толкова естествено, че дори не му обръщаш внимание.

Някой усеща хората още преди да са проговорили. Друг намира решения там, където всички виждат само проблеми. Трети носи спокойствие, без да знае защо хората постоянно търсят компанията му. Има дарби, които лекуват с думи. Дарби, които палят огън в другите. Дарби, които виждат скритото. И дарби, които пазят.

Тази подредба не е за това да ти каже какъв трябва да бъдеш. Тя е за това да ти покаже какво вече живее в теб.

Ще разгледаме дарбата, с която си дошъл на този свят, онова, което започва да се пробужда сега, какво я блокира и какво е необходимо, за да се разгърне напълно. Ще видим и каква е по-дълбоката роля на този дар в живота ти, защото не всяка способност идва, за да носи признание. Някои идват, за да променят съдби. Понякога чужди. Понякога собствената ти.

Преди да започнеш теста, забрави за момент всичко, което знаеш за приказките. Тук няма правилни и грешни отговори, няма оценка и няма герой, който е по-добър от останалите. Това не е тест, който ще ти каже какъв човек си. Това е тест, който може да ти покаже коя част от теб е най-активна точно сега.

Всеки от дванадесетте приказни героя всъщност е архетип – определен житейски път, начин на мислене, вътрешен урок или етап от развитието на душата. Някои хора в момента вървят през период на промяна и търсене. Други се учат да се доверяват. Трети са стигнали до момент, в който трябва да вземат важно решение. А четвърти започват да виждат себе си по съвсем нов начин.

Не избирай любимата си приказка. Не избирай героя, който ти изглежда най-красив или най-силен. Просто разгледай изображенията и забележи към кое от тях погледът ти се връща сам. Обикновено точно там се крие отговорът.

Когато избереш своя номер, отвори тълкуването и прочети историята докрай. Възможно е да се разпознаеш напълно. Възможно е някои неща да те изненадат. А е възможно и да откриеш нещо, което дълго време е bilo пред очите ти, но досега просто не си го виждал.

Избери своя герой и нека приказката започне.

 

 
𓆣
Душата пред Вечността
Пет Врати · Пет Съдби
Подредба
 
За тази подредба

Някъде дълбоко в теб има нещо, което знае. Не умът — той винаги намира обяснение за всичко. Онова по-тихото. Онова, което усещаш в гърдите, когато нещо не е наред, преди да си го казал на глас. В Египет са го знаели отдавна — затова са измислили Съда на Маат. Не като наказание, а като огледало. Сърцето на душата се поставя срещу перо. Ако е леко — преминаваш. Ако е натоварено с неизречено, с неживяно, с неотдадено — нещо чака.

В древния Египет вярвали, че след смъртта идва истинският съд — не от хора, а от 42 божества, всяко от които защитава един принцип на Истината. Те не питат какво си казвал. Питат кой си бил наистина. Душата застава пред тях в ритуала на Психостазията — претегляне на сърцето срещу Перото на Маат. Не за да бъде наказана. За да бъде разкрита.

Пред теб стоят пет врати. Всяка носи различен сюжет за следващите месеци. Само една от тях е твоята. Не избирай с логика. Не търси кое звучи по-добре. Погледни петте образа и изчакай. Тялото ще усети топлина, притегляне или просто знаене — там е твоята врата.

Избери число от 1 до 5 — и прочети своето послание. Слушай не ума, а тялото. Не бързай.

 

 

Добре, но преди да стигнем до мечтите — нека поговорим за онзи момент, в който осъзнаваш, че имаш мечта. Не е романтично, хора. При мен стана така: легнала, гледам тавана, часът е някакъв абсурден като 1 през нощта, и изведнъж ми идва мисълта "чакай, аз какво правя с живота си?" Нормален вторник, нищо специално не се е случило, просто мозъкът ми е решил точно тогава да ми сервира екзистенциална криза. Благодаря, мозък, много полезно.

И тогава излизат мечтите. Не красивите, наредените, тези за пред хората — а истинските. Тихите. Малко неудобните. Онези, за които не говориш на масата с роднини, защото ще последва или смях, или тежко мълчание, или — най-страшното — въпросът "ама то реалистично ли е?" Реалистично! Като че ли мечтата трябва да мине одит преди да й дадеш право да съществува.

Моята мечта е да живея на брега на морето или до езеро. Да се събуждам с вода пред очите. Да работя спокойно, да чувствам въздуха различно, да имам усещането, че животът ми е мой, а не нещо, което просто се случва с мен докато аз гледам. И знаете ли какво прави тази мечта? Не ми дава мира. Буквално. Тя е като онзи приятел, който те звъни в 10 сутринта в събота — не го каниш, не очакваш го, но ето го. Пак е тук. Пак иска внимание.

 

 

imperatrice.eu ✦ Регресионен Шепот

Коя част от миналото
още те дърпа?

 

Имаш ли онова чувство, че реагираш прекалено силно на хора, които реално не са направили нищо толкова страшно? Или пък се влюбваш в някого и веднага усещаш, че го познаваш от сто живота — буквално? Добре дошъл. Тук си на правилното място.

✦ Статията

Написана от мен, лично. За регресии, за минали животи, за онова усещане, че душата помни неща, които умът не може да обясни. Безплатна — защото вярвам, че трябва да знаеш за какво говорим, преди да решиш дали искаш да влезеш по-дълбоко.

 

Юни е месец на движение, промени, нови срещи, неочаквани разговори и моменти, в които човек изведнъж започва да усеща накъде всъщност го води животът. Подготвих Таро прогнозите за всички зодии с много внимание, време и енергия. Истинско потапяне в атмосферата на месеца — любов, финанси, решения, хора, обрати и вътрешни усещания, които тепърва ще се отключват. Надявам се сред тези прогнози да намериш нещо, което да те докосне, успокои, предупреди или просто да ти даде малко повече яснота точно сега. Ако почувстваш, че написаното ти е помогнало, ако си се познал в думите или просто искаш да подкрепиш труда ми и всичко, което създавам тук — можеш да оставиш малък енергиен обмен. Благодаря ти от сърце, че си тук. Избери своя знак, като натиснеш бутона по-долу.

Има врати, които човек избира. И има врати, които избират него.

Не знам защо точно сега това излезе пред теб… но ако нещо в теб реагира на една от тези четири врати — не го игнорирай.

Тази подредба е за онези вътрешни неща, които човек носи с години и понякога дори не може да обясни с думи.

За страха да не повториш чужда съдба.
За умората да бъдеш силен постоянно.
За любовта, която понякога боли повече, отколкото лекува.
За чувството, че част от теб иска свобода, а друга част отчаяно търси принадлежност и място, където най-после да си „у дома“.

Всъщност това е разговор за човека между миналото и бъдещето.
За онзи момент, в който започваш да разбираш, че не си длъжен цял живот да носиш старите тежести на рода, старите страхове и чуждите рани.

Imperatrice.EU

Онлайн магазин за магически услуги и предмети

  • София 1000, България
  • 0875 300 878
  • imperatrice.eu@gmail.com

Вход в сайта

Харесай ни